O nás

Zakládáme si na kvalitních surovinách a  dobrém jídle, které jde ruku v ruce s naším řemeslným pivem. 

o nás

Restaurace je situována v přízemí zrekonstruované části měšťanského pivovaru, kde se pivo vařilo již od roku 1502 do roku 1950. V roce 1995 koupili areál pivovaru manželé Olga a Ludwig Gebauerovi, kteří se s láskou a péčí dennodenně starají jak o chod restaurace, tak i o chod Poděbradského Pivovaru. Ke znovuobnovení značky Poděbradský Zdroj a k vaření piva opět došlo v roce 2017 a od té doby si zákazníci mohou vychutnat nejen čepované pivo, ale i chutné jídlo.

lokalita

Naše stylová Restaurace v Pivovaře, která se nachází hned vedle Poděbradského Pivovaru, nabízí nejen pivo Poděbradský Zdroj, ale i skvělé jídlo a velkou letní zahrádku hned vedle řeky Labe. K dispozici jsou dvě patra restaurace, nabízející více jak 200 míst k sezení. Letní zahrádka pojme až 160 osob k sezení a je tak ideální nejen pro letní oběd, ale i pro osvěžení při sportu na cyklostezce Nymburk – Kolín.

šéfkuchař

O kvalitu jídla se osobně stará Exucutive Chef Aleš Vostárek. U nás si pochutná každý milovník dobrého jídla z kvalitních surovin. Nabízíme i rozvoz jídla a možnost pořádání svatebních hostin, oslav a jiných společenských událostí. Rádi připravíme i jídlo na váš večírek či na jinou společenskou událost formou cateringu.

pexels-rene-asmussen-2544829

sledujte nás

Jsme na Facebooku a Instagramu. Naleznete zde důležité novinky i zákulisí z naší kuchyně. Sdílejte vaše fotky s hashtagem #PodebradskyZdroj .

Facebook Instagram