Restaurace v Pivovaře

Přejít na obsah
Restaurace v Pivovaře sídlí ve zrekonstruované části bývalého  měšťanského právovárečného pivovaru, na pravé straně řeky Labe a na trase cyklostezky Nymburk - Kolín. Historická budova je nasáklá vůní piva už od roku 1502. Pivo se tady s přestávkami vařilo až do roku 1950. Tehdejší poslední poděbradské pivo se jmenovalo Poděbradský Zdroj. Tento lahodný nápoj se po více jak šedesátileté odmlce vrátil do poděbradského Pivovaru.

Nabízíme posezení ve stylové restauraci s kapacitou 280 míst, s bezbariérovým vstupem, vnitřním krbem, venkovní terasou, vlastní zahrádkou s výhledem na Labe a parkovištěm. Je zde možnost  pořádání velkých akcí jako jsou rauty, svatby, firemní večírky, koncerty apod. Na malé soukromé  večírky a akce s menším počtem osob se skvěle hodí naše stylová vinárna s  kapacitou cca 40 míst.
V minutkovém jídelním lístku naleznete jídla české i mezinárodní kuchyně, stejně tak domácí burgery, ryby nebo steaky a každý den nabízíme polední menu za přijatelné ceny.
V nabídce máme vlastní nefiltrované a nepasterizované pivo Poděbradský Zdroj  vařené v místním minipivovaru. Na čepu najdete poděbradský "pivní gang" světlý ležák 11° - 12°, černý ležák 14°, polotmavý ležák 12°, světlý ležák 13°, Ale 12°, Ipa 14°,  nealkoholický Radler vlastní recepury.
Hlavní vchod od řeky, nebo naproti parkovišti Albert (přes silnici)
Rezervační formulář
Návrat na obsah