O nás

Restaurace v Pivovaře sídlí ve zrekonstruované části bývalého měšťanského právovárečného pivovaru, na pravé straně řeky Labe a na trase cyklostezky Nymburk -Kolín. Historická budova je nasáklá vůní piva už od roku 1502. Pivo se tady s přestávkami vařilo až do roku 1950. Tehdejší poslední poděbradský chmelový mok se jmenoval Poděbradský zdroj. Tento lahodný mok se po více jak šedesátileté odmlce vrátil do poděbradského Pivovaru.

Nabízíme posezení ve stylové restauraci s kapacitou 280 míst, s bezbariérovým vstupem, venkovní terasou, zahrádkou s výhledem na Labe, vnitřním krbem,dětským koutkem a vlastním parkovištěm. Je zde možnost pořádání velkých akcí jako jsou rauty, svatby, firemní večírky, koncerty apod. Na malé soukromé večírky a akce s menším počtem osob se skvěle hodí naše stylová vinárna s kapacitou cca 40 míst.

Dále pro Vás připravujeme znovuotevření hudebního klubu Inferno.

V minutkovém jídelním lístku naleznete jídla české i mezinárodní kuchyně, stejně tak domácí burgery, ryby nebo steaky. Také každý den nabízíme polední menu za přijatelné ceny.

V nabídce máme vlastní nepasterizované pivo Poděbradský Zdroj vařené v místním minipivovaru. Na čepu najdete poděbradský "pivní gang" světlý ležák 11°, polotmavý ležák 12°, světlý ležák 13° a další pivní speciály.